concerncontroller gemeente Emmen
Salarissen
Vacatures41

Concerncontroller gemeente salarissen in Emmen

€ 66.408

-22% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 84.840.

Laagste

€ 57.348

Hoogste

€ 67.716

€ 5.534

-22% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 7.070.

Laagste

€ 4.779

Hoogste

€ 5.643

€ 1.384

-22% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 1.768.

Laagste

€ 1.195

Hoogste

€ 1.411

€ 277

-22% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 354.

Laagste

€ 239

Hoogste

€ 282

€ 36,41

-22% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 46,51.

Laagste

€ 31,44

Hoogste

€ 37,13

Hoeveel verdient een Concerncontroller gemeente in Emmen?

Als we kijken naar de Concerncontroller gemeente salarisstatistieken in Nederland op 2 september 2026, dan maakt de vertegenwoordigde werknemer € 66.408; om preciezer te zijn is het salaris € 5.534 per maand, € 1.384 per week of € 36,41 per uur. We hebben de arbeidsmarkt voor dit beroep uitgebreid onderzocht en gemiddelde waarden vastgelegd. Salarissen kunnen variëren, afhankelijk van waar u werkt. Bij het vastleggen van een gemiddeld loon is het laagste jaarsalaris € 57.348 en het hoogste tarief € 67.716.

Top 10 betalende locaties voor Concerncontroller gemeente in de Nederland

medal
€ 93K /per jaar
€ 93K - € 93K
+9%
medal
€ 80K /per jaar
€ 80K - € 80K
-6%
medal
€ 75K /per jaar
€ 75K - € 75K
-11%

4

€ 74K /per jaar
€ 73K - € 75K
-13%

5

€ 73K /per jaar
€ 72K - € 75K
-13%

6

€ 73K /per jaar
€ 73K - € 73K
-14%

7

€ 71K /per jaar
€ 63K - € 78K
-16%

8

€ 70K /per jaar
€ 67K - € 77K
-17%

9

€ 68K /per jaar
€ 68K - € 68K
-20%

10

€ 68K /per jaar
€ 65K - € 68K
-20%

Gemiddeld salaris voor Concerncontroller gemeente per regio

Top 8 salarissen voor gerelateerde banen in Emmen

Functienaam
Salaris

Top 10 betalende locaties voor Concerncontroller gemeente in de Nederland

medal
€ 7,7K /per maand
€ 7,7K - € 7,7K
+9%
medal
€ 6,6K /per maand
€ 6,6K - € 6,6K
-6%
medal
€ 6,3K /per maand
€ 6,3K - € 6,3K
-11%

4

€ 6,2K /per maand
€ 6,1K - € 6,3K
-13%

5

€ 6,1K /per maand
€ 6K - € 6,2K
-13%

6

€ 6,1K /per maand
€ 6,1K - € 6,1K
-14%

7

€ 5,9K /per maand
€ 5,3K - € 6,5K
-16%

8

€ 5,8K /per maand
€ 5,6K - € 6,4K
-17%

9

€ 5,7K /per maand
€ 5,7K - € 5,7K
-20%

10

€ 5,7K /per maand
€ 5,4K - € 5,7K
-20%

Gemiddeld salaris voor Concerncontroller gemeente per regio

€ 6,1K /Per maand
Vacatures tonen
€ 5,2K /Per maand
Vacatures tonen

Top 10 betalende locaties voor Concerncontroller gemeente in de Nederland

medal
€ 1.935 /per week
€ 1.935 - € 1.935
+9%
medal
€ 1.661 /per week
€ 1.661 - € 1.661
-6%
medal
€ 1.572 /per week
€ 1.572 - € 1.572
-11%

4

€ 1.544 /per week
€ 1.523 - € 1.566
-13%

5

€ 1.530 /per week
€ 1.502 - € 1.559
-13%

6

€ 1.526 /per week
€ 1.526 - € 1.526
-14%

7

€ 1.476 /per week
€ 1.322 - € 1.628
-16%

8

€ 1.462 /per week
€ 1.393 - € 1.600
-17%

9

€ 1.420 /per week
€ 1.420 - € 1.420
-20%

10

€ 1.417 /per week
€ 1.360 - € 1.417
-20%

Gemiddeld salaris voor Concerncontroller gemeente per regio

€ 1.526 /Per week
Vacatures tonen
€ 1.297 /Per week
Vacatures tonen

Top 10 betalende locaties voor Concerncontroller gemeente in de Nederland

medal
€ 387 /per dag
€ 387 - € 387
+9%
medal
€ 332 /per dag
€ 332 - € 332
-6%
medal
€ 314 /per dag
€ 314 - € 314
-11%

4

€ 309 /per dag
€ 305 - € 313
-13%

5

€ 306 /per dag
€ 300 - € 312
-13%

6

€ 305 /per dag
€ 305 - € 305
-14%

7

€ 295 /per dag
€ 264 - € 326
-16%

8

€ 292 /per dag
€ 279 - € 320
-17%

9

€ 284 /per dag
€ 284 - € 284
-20%

10

€ 283 /per dag
€ 272 - € 283
-20%

Gemiddeld salaris voor Concerncontroller gemeente per regio

Top 10 betalende locaties voor Concerncontroller gemeente in de Nederland

medal
€ 50,92 /per uur
€ 50,92 - € 50,92
+9%
medal
€ 43,71 /per uur
€ 43,71 - € 43,71
-6%
medal
€ 41,37 /per uur
€ 41,37 - € 41,37
-11%

4

€ 40,64 /per uur
€ 40,07 - € 41,2
-13%

5

€ 40,27 /per uur
€ 39,52 - € 41,02
-13%

6

€ 40,15 /per uur
€ 40,15 - € 40,15
-14%

7

€ 38,85 /per uur
€ 34,79 - € 42,86
-16%

8

€ 38,48 /per uur
€ 36,66 - € 42,12
-17%

9

€ 37,36 /per uur
€ 37,36 - € 37,36
-20%

10

€ 37,29 /per uur
€ 35,8 - € 37,29
-20%

Gemiddeld salaris voor Concerncontroller gemeente per regio

€ 40,15 /Per uur
Vacatures tonen
€ 34,13 /Per uur
Vacatures tonen

Hebt u salarisgegevens nodig voor onderzoek?

Neem contact op met ons team voor de nodige informatie.*

Veelgestelde vragen over salarissen voor Concerncontroller gemeente in Emmen

Wat is het hoogste salaris voor een Concerncontroller gemeente in Emmen?

Het hoogste salaris voor een Concerncontroller gemeente in Emmen hangt van veel factoren af. Volgens ons onderzoek kunnen dit soort specialisten in Emmen tot € 67.716 per jaar verdienen.

Wat is het laagste salaris voor een Concerncontroller gemeente in Emmen?

Volgens ons onderzoek is het minimumsalaris voor deze functie in Emmen € 4.779. Het salaris varieert naargelang van de ervaring en het opleidingsniveau.

Hoeveel geld kan ik per maand verdienen als Concerncontroller gemeente in Emmen?

Het gemiddelde maandinkomen voor deze functie in Emmen varieert op basis van ervaring, kwalificaties en andere factoren. U kunt hoe dan ook verwachten ongeveer € 5.534 per maand te verdienen.

Hoeveel geld kan ik per uur verdienen als Concerncontroller gemeente in Emmen?

Gemiddeld verdienen deze specialisten in Emmen ongeveer € 36,41 per uur. Dit bedrag varieert echter afhankelijk van de specifieke ervaring en vaardigheden van een Concerncontroller gemeente.

Welke locaties zijn de beste voor banen als Concerncontroller gemeente?

De lijst van de beste staten met de hoogste salarissen omvat Emmen. Als u een goedbetaalde baan wilt vinden, is de top 3 van de staten met het hoogste salaris voor het beroep Sliedrecht; Zaanstad; Pijnacker.

Waar komen de gegevens vandaan?

Om actuele statistische informatie te verzamelen, hebben we 13 werkelijke salarissen en lonen in het hele land onderzocht. Daarnaast zijn er 41 bestaande vacatures op Jooble. De geraamde salarissen zijn opgemaakt op basis van actuele en zo gedetailleerd mogelijke gegevens over salarisniveaus van de huidige vacatures.

* Houd er rekening mee dat alle salariswaarden benaderende cijfers zijn, gebaseerd op inzendingen van derden aan Jooble die externe links, websites en diensten omvatten. Het minimumsalaris kan verschillen per sector.