cnc programmer Papendrecht
Salarissen
Vacatures6

Cnc programmer salarissen in Papendrecht

€ 64.944

+17% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 55.728.

Laagste

€ 64.548

Hoogste

€ 64.944

€ 5.412

+17% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 4.644.

Laagste

€ 5.379

Hoogste

€ 5.412

€ 1.353

+17% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 1.161.

Laagste

€ 1.345

Hoogste

€ 1.353

€ 271

+17% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 232.

Laagste

€ 269

Hoogste

€ 271

€ 35,61

+17% Vergeleken met het gemiddelde salaris in Nederland € 30,55.

Laagste

€ 35,39

Hoogste

€ 35,61

Hoeveel verdient een Cnc programmer in Papendrecht?

Als we kijken naar de Cnc programmer salarisstatistieken in Nederland op 2 september 2026, dan maakt de vertegenwoordigde werknemer € 64.944; om preciezer te zijn is het salaris € 5.412 per maand, € 1.353 per week of € 35,61 per uur. We hebben de arbeidsmarkt voor dit beroep uitgebreid onderzocht en gemiddelde waarden vastgelegd. Salarissen kunnen variëren, afhankelijk van waar u werkt. Bij het vastleggen van een gemiddeld loon is het laagste jaarsalaris € 64.548 en het hoogste tarief € 64.944.

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen in Papendrecht

Functienaam
Salaris
€ 27K /Per jaar
€ 44K /Per jaar
€ 74K /Per jaar
€ 22K /Per jaar
€ 26K /Per jaar
€ 62K /Per jaar

Top 2 betalende locaties voor Cnc programmer in de Nederland

medal
€ 77K /per jaar
€ 41K - € 77K
+38%
medal
€ 37K /per jaar
€ 37K - € 37K
-33%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmer per regio

€ 216K /Per jaar
Vacatures tonen
€ 65K /Per jaar
Vacatures tonen
€ 29K /Per jaar
Vacatures tonen

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen in Papendrecht

Functienaam
Salaris
€ 2,3K /Per maand
€ 3,7K /Per maand
€ 1,9K /Per maand
€ 6,1K /Per maand
€ 1,8K /Per maand
€ 2,1K /Per maand
€ 5,2K /Per maand
€ 3,1K /Per maand

Top 2 betalende locaties voor Cnc programmer in de Nederland

medal
€ 6,4K /per maand
€ 3,4K - € 6,4K
+38%
medal
€ 3,1K /per maand
€ 3,1K - € 3,1K
-33%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmer per regio

€ 18K /Per maand
Vacatures tonen
€ 5,4K /Per maand
Vacatures tonen
€ 2,4K /Per maand
Vacatures tonen

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen in Papendrecht

Functienaam
Salaris
€ 562 /Per week
€ 922 /Per week
€ 1.535 /Per week
€ 450 /Per week
€ 533 /Per week
€ 1.296 /Per week

Top 2 betalende locaties voor Cnc programmer in de Nederland

medal
€ 1.606 /per week
€ 844 - € 1.606
+38%
medal
€ 775 /per week
€ 775 - € 775
-33%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmer per regio

€ 4.500 /Per week
Vacatures tonen
€ 1.350 /Per week
Vacatures tonen
€ 600 /Per week
Vacatures tonen

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen in Papendrecht

Functienaam
Salaris

Top 2 betalende locaties voor Cnc programmer in de Nederland

medal
€ 321 /per dag
€ 169 - € 321
+38%
medal
€ 155 /per dag
€ 155 - € 155
-33%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmer per regio

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen in Papendrecht

Functienaam
Salaris
€ 14,8 /Per uur
€ 24,26 /Per uur
€ 40,4 /Per uur
€ 11,84 /Per uur
€ 14,02 /Per uur
€ 34,12 /Per uur

Top 2 betalende locaties voor Cnc programmer in de Nederland

medal
€ 42,27 /per uur
€ 22,22 - € 42,27
+38%
medal
€ 20,4 /per uur
€ 20,4 - € 20,4
-33%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmer per regio

€ 118,42 /Per uur
Vacatures tonen
€ 35,52 /Per uur
Vacatures tonen
€ 15,79 /Per uur
Vacatures tonen

Hebt u salarisgegevens nodig voor onderzoek?

Neem contact op met ons team voor de nodige informatie.*

Veelgestelde vragen over salarissen voor Cnc programmer in Papendrecht

Wat is het hoogste salaris voor een Cnc programmer in Papendrecht?

Het hoogste salaris voor een Cnc programmer in Papendrecht hangt van veel factoren af. Volgens ons onderzoek kunnen dit soort specialisten in Papendrecht tot € 64.944 per jaar verdienen.

Wat is het laagste salaris voor een Cnc programmer in Papendrecht?

Volgens ons onderzoek is het minimumsalaris voor deze functie in Papendrecht € 5.379. Het salaris varieert naargelang van de ervaring en het opleidingsniveau.

Hoeveel geld kan ik per maand verdienen als Cnc programmer in Papendrecht?

Het gemiddelde maandinkomen voor deze functie in Papendrecht varieert op basis van ervaring, kwalificaties en andere factoren. U kunt hoe dan ook verwachten ongeveer € 5.412 per maand te verdienen.

Hoeveel geld kan ik per uur verdienen als Cnc programmer in Papendrecht?

Gemiddeld verdienen deze specialisten in Papendrecht ongeveer € 35,61 per uur. Dit bedrag varieert echter afhankelijk van de specifieke ervaring en vaardigheden van een Cnc programmer.

Welke locaties zijn de beste voor banen als Cnc programmer?

De lijst van de beste staten met de hoogste salarissen omvat Papendrecht. Als u een goedbetaalde baan wilt vinden, is de top 3 van de staten met het hoogste salaris voor het beroep Eindhoven; Brunssum.

Waar komen de gegevens vandaan?

Om actuele statistische informatie te verzamelen, hebben we 45 werkelijke salarissen en lonen in het hele land onderzocht. Daarnaast zijn er 6 bestaande vacatures op Jooble. De geraamde salarissen zijn opgemaakt op basis van actuele en zo gedetailleerd mogelijke gegevens over salarisniveaus van de huidige vacatures.

* Houd er rekening mee dat alle salariswaarden benaderende cijfers zijn, gebaseerd op inzendingen van derden aan Jooble die externe links, websites en diensten omvatten. Het minimumsalaris kan verschillen per sector.