business unit controller
Salarissen
Vacatures99+

Business unit controller salarissen

€ 96.696

Laagste

€ 93.120

Hoogste

€ 97.200

€ 8.058

Laagste

€ 7.760

Hoogste

€ 8.100

€ 2.014

Laagste

€ 1.940

Hoogste

€ 2.025

€ 403

Laagste

€ 388

Hoogste

€ 405

€ 53,01

Laagste

€ 51,05

Hoogste

€ 53,29

Hoeveel verdient een Business unit controller in Nederland?

Als we kijken naar de Business unit controller salarisstatistieken in Nederland op 26 augustus 2026, dan maakt de vertegenwoordigde werknemer € 96.696; om preciezer te zijn is het salaris € 8.058 per maand, € 2.014 per week of € 53,01 per uur. We hebben de arbeidsmarkt voor dit beroep uitgebreid onderzocht en gemiddelde waarden vastgelegd. Salarissen kunnen variëren, afhankelijk van waar u werkt. Bij het vastleggen van een gemiddeld loon is het laagste jaarsalaris € 93.120 en het hoogste tarief € 97.200.

Top 9 betalende locaties voor Business unit controller in de Nederland

medal
€ 155K /per jaar
€ 155K - € 155K
+60%
medal
€ 144K /per jaar
€ 144K - € 144K
+49%
medal
€ 117K /per jaar
€ 78K - € 117K
+21%

4

€ 99K /per jaar
€ 98K - € 102K
+2%

5

€ 85K /per jaar
€ 85K - € 85K
-12%

6

€ 76K /per jaar
€ 75K - € 77K
-22%

7

€ 69K /per jaar
€ 40K - € 109K
-29%

8

€ 59K /per jaar
€ 44K - € 91K
-39%

9

€ 58K /per jaar
€ 58K - € 58K
-40%

Gemiddeld salaris voor Business unit controller per regio

€ 117K /Per jaar
Vacatures tonen
€ 78K /Per jaar
Vacatures tonen
€ 50K /Per jaar
Vacatures tonen

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen

Functienaam
Salaris

Top 9 betalende locaties voor Business unit controller in de Nederland

medal
€ 12,9K /per maand
€ 12,9K - € 12,9K
+60%
medal
€ 12K /per maand
€ 12K - € 12K
+49%
medal
€ 9,7K /per maand
€ 6,5K - € 9,7K
+21%

4

€ 8,2K /per maand
€ 8,1K - € 8,5K
+2%

5

€ 7,1K /per maand
€ 7,1K - € 7,1K
-12%

6

€ 6,3K /per maand
€ 6,2K - € 6,4K
-22%

7

€ 5,7K /per maand
€ 3,3K - € 9,1K
-29%

8

€ 4,9K /per maand
€ 3,7K - € 7,6K
-39%

9

€ 4,8K /per maand
€ 4,8K - € 4,8K
-40%

Gemiddeld salaris voor Business unit controller per regio

€ 9,7K /Per maand
Vacatures tonen
€ 7,7K /Per maand
Vacatures tonen
€ 6,5K /Per maand
Vacatures tonen
€ 5,2K /Per maand
Vacatures tonen
€ 4,2K /Per maand
Vacatures tonen

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen

Functienaam
Salaris

Top 9 betalende locaties voor Business unit controller in de Nederland

medal
€ 3.230 /per week
€ 3.230 - € 3.230
+60%
medal
€ 3.000 /per week
€ 3.000 - € 3.000
+49%
medal
€ 2.428 /per week
€ 1.625 - € 2.428
+21%

4

€ 2.062 /per week
€ 2.031 - € 2.125
+2%

5

€ 1.771 /per week
€ 1.771 - € 1.771
-12%

6

€ 1.578 /per week
€ 1.557 - € 1.598
-22%

7

€ 1.432 /per week
€ 833 - € 2.266
-29%

8

€ 1.237 /per week
€ 924 - € 1.902
-39%

9

€ 1.200 /per week
€ 1.200 - € 1.200
-40%

Gemiddeld salaris voor Business unit controller per regio

€ 2.428 /Per week
Vacatures tonen
€ 1.930 /Per week
Vacatures tonen
€ 1.625 /Per week
Vacatures tonen
€ 1.289 /Per week
Vacatures tonen
€ 1.038 /Per week
Vacatures tonen

Top 9 betalende locaties voor Business unit controller in de Nederland

medal
€ 646 /per dag
€ 646 - € 646
+60%
medal
€ 600 /per dag
€ 600 - € 600
+49%
medal
€ 486 /per dag
€ 325 - € 486
+21%

4

€ 412 /per dag
€ 406 - € 425
+2%

5

€ 354 /per dag
€ 354 - € 354
-12%

6

€ 316 /per dag
€ 311 - € 320
-22%

7

€ 286 /per dag
€ 167 - € 453
-29%

8

€ 247 /per dag
€ 185 - € 380
-39%

9

€ 240 /per dag
€ 240 - € 240
-40%

Gemiddeld salaris voor Business unit controller per regio

Top 10 salarissen voor gerelateerde banen

Functienaam
Salaris

Top 9 betalende locaties voor Business unit controller in de Nederland

medal
€ 85 /per uur
€ 85 - € 85
+60%
medal
€ 78,95 /per uur
€ 78,95 - € 78,95
+49%
medal
€ 63,88 /per uur
€ 42,76 - € 63,88
+21%

4

€ 54,27 /per uur
€ 53,45 - € 55,92
+2%

5

€ 46,6 /per uur
€ 46,6 - € 46,6
-12%

6

€ 41,52 /per uur
€ 40,98 - € 42,07
-22%

7

€ 37,67 /per uur
€ 21,91 - € 59,65
-29%

8

€ 32,56 /per uur
€ 24,32 - € 50,05
-39%

9

€ 31,58 /per uur
€ 31,58 - € 31,58
-40%

Gemiddeld salaris voor Business unit controller per regio

€ 63,88 /Per uur
Vacatures tonen
€ 50,78 /Per uur
Vacatures tonen
€ 42,76 /Per uur
Vacatures tonen
€ 33,92 /Per uur
Vacatures tonen
€ 27,3 /Per uur
Vacatures tonen

Hebt u salarisgegevens nodig voor onderzoek?

Neem contact op met ons team voor de nodige informatie.*

Veelgestelde vragen over salarissen voor Business unit controller in Nederland

Wat is het hoogste salaris voor een Business unit controller in Nederland?

Het hoogste salaris voor een Business unit controller in Nederland hangt van veel factoren af. Volgens ons onderzoek kunnen dit soort specialisten in Nederland tot € 97.200 per jaar verdienen.

Wat is het laagste salaris voor een Business unit controller in Nederland?

Volgens ons onderzoek is het minimumsalaris voor deze functie in Nederland € 7.760. Het salaris varieert naargelang van de ervaring en het opleidingsniveau.

Hoeveel geld kan ik per maand verdienen als Business unit controller in Nederland?

Het gemiddelde maandinkomen voor deze functie in Nederland varieert op basis van ervaring, kwalificaties en andere factoren. U kunt hoe dan ook verwachten ongeveer € 8.058 per maand te verdienen.

Hoeveel geld kan ik per uur verdienen als Business unit controller in Nederland?

Gemiddeld verdienen deze specialisten in Nederland ongeveer € 53,01 per uur. Dit bedrag varieert echter afhankelijk van de specifieke ervaring en vaardigheden van een Business unit controller.

Welke locaties zijn de beste voor banen als Business unit controller?

De lijst van de beste staten met de hoogste salarissen omvat Nederland. Als u een goedbetaalde baan wilt vinden, is de top 3 van de staten met het hoogste salaris voor het beroep Utrecht; Veldhoven; Overijssel.

Waar komen de gegevens vandaan?

Om actuele statistische informatie te verzamelen, hebben we 71 werkelijke salarissen en lonen in het hele land onderzocht. Daarnaast zijn er 1626 bestaande vacatures op Jooble. De geraamde salarissen zijn opgemaakt op basis van actuele en zo gedetailleerd mogelijke gegevens over salarisniveaus van de huidige vacatures.

* Houd er rekening mee dat alle salariswaarden benaderende cijfers zijn, gebaseerd op inzendingen van derden aan Jooble die externe links, websites en diensten omvatten. Het minimumsalaris kan verschillen per sector.